.

.

Одлична цена
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,1 парче храна овошје серија Силикони Чоколадо мувла глина пати шеќер декорација мувла

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,1 парче храна овошје серија Силикони Чоколадо мувла глина пати шеќер декорација

DEN 124.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
houguanglan
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
m
Производи во категоријата