.

.

Одлична цена
Приклучен Кабел за Suzuki SX4 SX-4 SX 4 Hatchback Обратен Камерата за да OEM Монитор / Авторски екран транзитна линија

Приклучен Кабел за Suzuki SX4 SX-4 SX 4 Hatchback Обратен Камерата за да OEM Монитор / Авторски екран транзитна линија

DEN 264.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Интерфејс:
AV-Out
Специјални Функции:
Да Алармот
Материјал Тип:
Пластични Водителка
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
Boqueron
Напон:
12V
Име На Модел:
O102
Од Моќ:
WireShell
Објектот Големина:
10
Модел:
Suzuki SX4 SX-4 SX 4 Hatchback
Производи во категоријата