.

.

Одлична цена
Јапонија Аниме Мода Златна Морнар Месечината Подарок Жените Mens Кварц Џеб Види Ѓердан Божиќ Подароци

Јапонија Аниме Мода Златна Морнар Месечината Подарок Жените Mens Кварц Џеб Види Ѓердан Божиќ Подароци

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
Келер & Вебер
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
P384
Dial Дијаметар:
0.047 m
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Производи во категоријата