.

.

Одлична цена
Cardcaptor Сакура Магично Стапче Стп Картичка Случај Автобуска Карта Носителот Розова Супер Ѕвезда Kawai Децата Ден Подарок Креативни Аниме Играчка

Cardcaptor Сакура Магично Стапче Стп Картичка Случај Автобуска Карта Носителот Розова Супер Ѕвезда Kawai Децата Ден

DEN 148.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Крило Подвижен, Крило Unmovable
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Mfg Серија Број:
Студија Канцелариски
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
Chouettie Мечка
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Димензии:
29*12cm
Големина:
One Size
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
HM0049-5
Пол:
Девојки
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Производи во категоријата
DEN 43.20 -90 %

DEN 249.60 -90 %