.

.

Одлична цена
AOIKES 1Pair Фитнес Еластичен Завој Рака врвка за околу Рака Заврши Спорт Wristband Поддршка Салата Зглоб Заштитник Карпален Тунел A-7638

AOIKES 1Pair Фитнес Еластичен Завој Рака врвка за околу Рака Заврши Спорт Wristband Поддршка Салата Зглоб Заштитник

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
сина, црна
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Aolikes
Применливи Луѓе:
Универзална
Број На Модел На:
A-7638
користат за:
отворен спортски
Стил:
Врвка За Околу Поддршка
Производи во категоријата