.

.

Одлична цена
AOLIKES Високо Еластична Назад Поддршка на Половината Заштитник Со 6pcs Извори Внатре Слабеење Bodybuilding Половината Појас Завој Заграда

AOLIKES Високо Еластична Назад Поддршка на Половината Заштитник Со 6pcs Извори Внатре Слабеење Bodybuilding Половината

DEN 380.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL
Бренд Име:
Aolikes
Применливи Луѓе:
Универзална
Материјал:
ОК крпа + еластична бенд + пролет
Број На Модел На:
A-7990
Производи во категоријата