.

.

Одлична цена
3D DIY Дијамант Сликарство полн плоштад вежба Крстот Бод Везови rhinestones Дома Декорација Светли и темни HL675

3D DIY Дијамант Сликарство полн плоштад вежба Крстот Бод Везови rhinestones Дома Декорација Светли и темни HL675

DEN 139.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x75cm, 70x90cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
магијата мајстор
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
20-60
Користат За:
дома декор, свадба оркестарот,,дневна соба,Детска Соба
Стил:
Цртан филм
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Ставете вежба област:
Целосна
Круг или Квадрат:
Плоштад
Техника:
рачно изработени
Пакет:
Навива
Материјал:
Акрилик
врамени или не:
Без рамка
Шема:
Светли и темни
Производи во категоријата
DEN 249.60 -68 %

DEN 244.80 -68 %

DEN 43.20 -68 %

DEN 37.20 -68 %