.

.

Одлична цена
17 Инчен HD 1280 x 1024 видео надзор Следи со Метална Школка & HDMI VGA AV BNC Конектор за PC Мултимедијални & Donitor Display & Микроскоп

17 Инчен HD 1280 x 1024 видео надзор Следи со Метална Школка & HDMI VGA AV BNC Конектор за PC Мултимедијални & Donitor

DEN 5400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
cctung
Број На Модел На:
170ma
Максимална IR Растојание(м):
следи
Леќа:
следи
Тип На Сензор:
следи
Сензор Големина:
следи
Големина На Екранот:
17inch,4
Екранот:
BNC1/BNC2/BNCout/PC/HDMI/AUDEO/YPBPR
Осветленоста:
450cd/метар Квадратен
Контрастот:
600
Време На Одговор:
агол на гледање:
175degree
Најдобра резолуција:
1280*1024 (FULL HD)
Формат:
PAL, NTSC,
Дисплеј Во Боја:
Црна
Напојување:
12v
Производи во категоријата