.

.

Одлична цена
60PCS Cmbear Бебешка Храна Чување Бебе хранење Преносни Мајчино Млеко Складирање Кеси За Чување на мајка Млеко BPA free Млеко Замрзнувач Кеси

60PCS Cmbear Бебешка Храна Чување Бебе хранење Преносни Мајчино Млеко Складирање Кеси За Чување на мајка Млеко BPA

DEN 201.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Градите Пумпа Додатоци
Материјал Функција:
BPA Free,ПВЦ Слободни
Бренд Име:
CMbear
Материјал:
јсв
Број На Модел На:
ZRM-0601
Име на производ:
cmbear breastmilk Складирање Торба
1PCS Складирање Торба Големина:
18 x 9.9 cm
Пакет Големина:
13.10 x 10.80 x 5.70 cm
Складирање Торба капацитет:
220ml
Производи во категоријата