.

.

Одлична цена
Пред 17mm 3 Студ Кочница Диск Тркало Центар Одговара За 49cc 50cc 110cc 125cc 6 7 8 Инчен тркала Оди Kart Кабриолет Karting ATV Quad Велосипеди Делови

Пред 17mm 3 Студ Кочница Диск Тркало Центар Одговара За 49cc 50cc 110cc 125cc 6 7 8 Инчен тркала Оди Kart Кабриолет

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
4cm
Специјални Функции:
Задните Тркала Центар
Бренд Име:
JLMOTO
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Име На Модел:
JLG-07-020
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.75kg
ОДГОВАРА АТВ ИМЕ:
кинески оди kart,мини utv,diy кабриолет,АТВ,QUAD ВЕЛОСИПЕД
АТВ МОДЕЛ:
ПРЕДНА КОЧНИЦА ДИСК ТРКАЛО ЦЕНТАР
АТВ ДЕЛОВИ ИМЕ:
Задните Тркала Центар
Производи во категоријата