.

.

Одлична цена
FX CNC Алуминиум Мотоцикли Масло Dip Stick Масло Додатен Капа За Suzuki TL1000S TL1000R DL650 DL 1000 V-Strom SV650 SV 650S SV1000

FX CNC Алуминиум Мотоцикли Масло Dip Stick Масло Додатен Капа За Suzuki TL1000S TL1000R DL650 DL 1000 V-Strom SV650

DEN 365.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Ширина:
1.9cm
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Тежина:
50g
Motobike Направи:
Suzuki
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
Масло Dip Stick Додатен Капа
Објектот Должина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
боја:
АД Слика Покажува
Објектот:
Масло Dip Stick Додатен Капа
Точка 1:
За Suzuki Масло Натопи Капа
Точка 2:
Мотоцикл масло натопи капа
Точка 3:
мото додатоци
Fitment 1:
За Suzuki TL1000S 1997 - 2001 година
Fitment 2:
За Suzuki SV650 SV650S 1999 - 2009
Fitment 3:
За Suzuki DL650 DL1000 V-Strom 2004 - 2014 година
Fitment 4:
За Suzuki SV1000 SV1000S 2003 - 2005
Производи во категоријата
DEN 6480.00 -26 %

DEN 37.20 -26 %

DEN 43.20 -26 %

DEN 39.60 -26 %