.

.

Одлична цена
LED Светло USB Полнење на Велосипед Велосипед Пред Светлина Headlamp вградената Батерија + Задни светла

LED Светло USB Полнење на Велосипед Велосипед Пред Светлина Headlamp вградената Батерија + Задни светла

DEN 611.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Монтажа Сместување:
Handlebar
Бренд Име:
NITENUMEN
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
v11
сертификација:
CE ROSH
Велосипедот Светлина Материјал:
Метал + ABS
Големина:
7.5cm*4.5cm*3.5cm
Производи во категоријата