.

.

Одлична цена
BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 16*14MM Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Материјали Bowknot Уво Студ Diy Изработка на Накит

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 16*14MM Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Материјали Bowknot Уво Студ Diy

DEN 237.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Висина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.4cm
Објектот Должина:
1.6cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0cm
Производ Карактеристики:
гроздобер уво студ
Објектот Тежина:
1.8g
Број На Модел На:
HD1417
Накит Наоди Тип:
уво Студ
Објектот:
бронзен накит
Големина на Pendant :
16*14MM
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
60 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Производи во категоријата