.

.

Одлична цена
20pcs/многу Микс Многу стилови 18mm Метал Snap Копчето Шарм Кристал Стилови Копчето Ѓумбир Прилепува Накит HF030

20pcs/многу Микс Многу стилови 18mm Метал Snap Копчето Шарм Кристал Стилови Копчето Ѓумбир Прилепува Накит HF030

DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Должина:
22cm
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Тежина:
боја:
квалитет:
Големина:
клиентите логото:
snap копчето шарм
Повод:
Партија
бесплатен подарок:
износот $10
Производи во категоријата