.

.

Одлична цена
YYAUDIO Еден HIFI Звучник Кабел со позлатени Банана Џек Чист Бакар Hifi Звучник Жица

YYAUDIO Еден HIFI Звучник Кабел со позлатени Банана Џек Чист Бакар Hifi Звучник Жица

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 1m, 2.5m
Примена:
Говорник,DVD Плеер,Микрофон,Мултимедијални,Засилувач
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
10MM
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No
Конектор A:
Џек
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Speakon
Функција:
Никој
Број На Модел На:
YY-XP-СП-01
Производи во категоријата
DEN 32.64 -80 %

DEN 249.60 -80 %

DEN 43.20 -80 %

DEN 244.80 -80 %