.

.

Одлична цена
95*10ММ Стоматолошки CAD/CAM Стоматолошки материјали Восок Дискови за привремено заби Стоматолошки Восок Диск

95*10ММ Стоматолошки CAD/CAM Стоматолошки материјали Восок Дискови за привремено заби Стоматолошки Восок Диск

DEN 309.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Сина, Бела, Сива, Беж
Тип На Објект:
ортодонтски протези
Бренд Име:
HUAMIANLI
Материјал:
Смола
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
РС-WW95
Производи во категоријата