.

.

Одлична цена
Емоции Мајки Долг ракав Породилно Облека Нега на Врвот на Доењето Облека за Бремени Жени Старечки кошули Породилно Блузи

Емоции Мајки Долг ракав Породилно Облека Нега на Врвот на Доењето Облека за Бремени Жени Старечки кошули Породилно

DEN 593.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
CY343
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Емоции Мајки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Природна Боја
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
Производи во категоријата