.

.

Одлична цена
Воздухот Шрафцигер Автоматско Воздух Претходно Torque Type Пневматски Шрафцигер Спојки Тип Пневматски Шрафцигер BD-1007

Воздухот Шрафцигер Автоматско Воздух Претходно Torque Type Пневматски Шрафцигер Спојки Тип Пневматски Шрафцигер BD-1007

DEN 5988.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Максимален Вртежен Момент:
0.2-0.35 N
Не-Оптоварување Брзина:
2500RPM
Употреба:
Комерцијални Производство
Бренд Име:
YunlinLi
Просечната Потрошувачка На Воздух:
/
Тип:
Воздухот Шрафцигер
is_customized:
Yes
Големина:
Total length
Производи во категоријата