.

.

Одлична цена
500pcs Топла Продажба Dreadlock Монистра Страв Ткаенината Плетенка Шарени Коса Прстени Мода Микро Коса Монистра Коса во Плетенки

500pcs Топла Продажба Dreadlock Монистра Страв Ткаенината Плетенка Шарени Коса Прстени Мода Микро Коса Монистра Коса

DEN 589.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
случајно мешана боја
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
шарени монистра
Количина:
500pcs
Големина:
colorful metal tube ring dreadlock hair beads
боја:
шарени
Функција:
за dreadlocks коса капчиња џамбо плетење хавана пресврт коса
олово време:
во 24 часа
квалитет:
НАЈДОБРИ
Производи во категоријата