.

.

Одлична цена
A4514V Optocoupler HCPL-4514V Optocoupler Optocouplers SMD СОП-8

A4514V Optocoupler HCPL-4514V Optocoupler Optocouplers SMD СОП-8

DEN 296.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Универзална
Моќ Дисипација:
Универзална
Температурата На Работа:
Универзална
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Примена:
Универзална
Пакет:
Универзална
Производи во категоријата