.

.

Одлична цена
AB47S A847S optocoupler цврста состојба реле optocoupler чип СОП-4

AB47S A847S optocoupler цврста состојба реле optocoupler чип СОП-4

DEN 325.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Универзална
Моќ Дисипација:
Универзална
Температурата На Работа:
Универзална
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Примена:
Универзална
Пакет:
Универзална
Производи во категоријата