.

.

Одлична цена
BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За MG јас zr Hatchback (2001-2004) 450mm,Авто Додатоци Стил

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За MG јас zr Hatchback (2001-2004) 450mm,Авто

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
Single rear wiper
Бренд Име:
BROSHOO
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
BR-MJH-07
MG MG јас zr-Година:
2003,2002,2001,2004
Објектот Висина:
0inch
MG Модел:
MG ЈАС ZR
Објектот Тежина:
0kg
За Возило Брендови/Модел:
MG
Производи во категоријата