.

.

Одлична цена
10PCS/SET накит полирање четка 4C мелење четка за злато sliver прстен алатки

10PCS/SET накит полирање четка 4C мелење четка за злато sliver прстен алатки

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
GH
Објектот Ширина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
38g
Број На Модел На:
GH018-1B
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Производ Карактеристики:
Круг
Материјал:
Коса
Производи во категоријата