.

.

Одлична цена
306090 3.7 V 1500mAh li-Полимер Li-ion Батерија За GPS PSP DVR ipod Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на iPAQ Е-книга Моќ банка

306090 3.7 V 1500mAh li-Полимер Li-ion Батерија За GPS PSP DVR ipod Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на iPAQ Е-книга Моќ

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Батеријата Број:
1pcs
Број На Модел На:
306090
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Големина:
T=3mm W=60mm L=90mm
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
Функција:
Батерија
Volt:
3.7 V
користат за:
GPS PSP ipod Таблет КОМПЈУТЕР iPAQ Е-книга
Околу тежина:
30g
Производи во категоријата
DEN 32.64