.

.

Одлична цена
Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За CHUWI Hi10 Плус Про Hi12 Hi13 Hi8 Hi8pro Vi10 Vi8 Vi7 Таблета пенкало Случај NIB 1.35 mm

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За CHUWI Hi10 Плус Про Hi12 Hi13 Hi8 Hi8pro Vi10 Vi8 Vi7 Таблета пенкало

DEN 646.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
14cm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
K833
Апликацијата Брендови:
Другите Бренд
Примена:
Таблети
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HUWEI
Материјал:
Метал
Производи во категоријата