.

.

Одлична цена
AJ312 Optocoupler HCPL-J312 IGBT Портата Вози Optocoupler Чип СОП-8

AJ312 Optocoupler HCPL-J312 IGBT Портата Вози Optocoupler Чип СОП-8

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
IC
Температурата На Работа:
Универзална
Напон:
Универзална
Моќ Дисипација:
Универзална
Пакет:
Универзална
Примена:
Универзална
Производи во категоријата