.

.

Одлична цена
Предна Кочница Резервоарот Покритие За ХОНДА NT 650 Јастреб GT NT650 BROS VF 750C Магна VT1100C2 Сенка Мото Додатоци Течност Капа

Предна Кочница Резервоарот Покритие За ХОНДА NT 650 Јастреб GT NT650 BROS VF 750C Магна VT1100C2 Сенка Мото Додатоци

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
T6 6061 Алуминиум
Име На Модел:
S4FB18018453
Објектот Ширина:
4.3cm
Објектот Должина:
8.4cm
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Производи во категоријата