.

.

Одлична цена
Црно Бел Порцелан, Керамика Салон Повлекува Справува Со Шик Вратата Повлекува Фиока Копчиња Кујната Кабинет Се Справува Со Декоративни Хардвер

Црно Бел Порцелан, Керамика Салон Повлекува Справува Со Шик Вратата Повлекува Фиока Копчиња Кујната Кабинет Се Справува

DEN 76.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
A - 128mm, Б - 128mm, C - 128mm, Д - 96mm, E - 16mm, F, G
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Материјал:
цинк aoly
Производи во категоријата