.

.

Одлична цена
За BMW F650GS 2008 2009 2010 2011 2012 Мото Додатоци Радијатор Решетката Guard Покрие Нерѓосувачки Челик Радијатор Заштита

За BMW F650GS 2008 2009 2010 2011 2012 Мото Додатоци Радијатор Решетката Guard Покрие Нерѓосувачки Челик Радијатор

DEN 1103.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
19.8inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
РГ-046-Б.К.-BM
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
BMW
Објектот Тежина:
352g
Објектот Должина:
41.4inch
Бренд Име:
AIZHUO
боја:
Црна
Fitment:
За BMW F650GS 2008 2009 2010 2011 2012
логото:
F650GS
Производи во категоријата
DEN 296.88 -82 %