.

.

Одлична цена
20pcs Собираат 3,5 мм SH3.5 Злато Позлатен Приклучок со Заштитна Ракави (10 Пар)

20pcs Собираат 3,5 мм SH3.5 Злато Позлатен Приклучок со Заштитна Ракави (10 Пар)

DEN 119.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Mitoot
Материјал:
Најлон
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
AMS530
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
3.5 mm конектор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
3.5 mm конектор
Четири тркала Атрибути:
3.5 mm конектор
Алатка Материјали:
3.5 mm конектор
Температурата издржливост:
200°
Производи во категоријата