.

.

Одлична цена
Нови Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Абонос Жаба Цвет инкрустирани

Нови Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Абонос Жаба Цвет инкрустирани

DEN 1224.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
yinfente
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
4/4-240
Големина:
4/4
боја:
Браун
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
Лак Материјал:
Карбонски Влакна
Производи во категоријата
DEN 296.88 -90 %