.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 20 компјутери глобална напојување за AC100-240V RGB Светилки 5W E27 GU10 предводена Крушка Светилка со 24 копче Шарени Далечински Управувач led светло RGB свет

Бесплатен превозот 20 компјутери глобална напојување за AC100-240V RGB Светилки 5W E27 GU10 предводена Крушка Светилка

DEN 2159.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Променливи
Wattage:
5w
боја:
E27, GU10
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Stareyes
Број на LED Чип:
3 еез
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Температура На Боја:
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Сијалица Тип:
Чадор Сијалица
LED Чип Модел:
2W Висока Моќност
База Тип:
E27
Моќ Толеранција:
10%
Напон:
110-240V
Обликот:
Топката
Производи во категоријата
DEN 296.88 -84 %