.

.

Одлична цена
OrangeElectric Дигитални Тетоважа Машини Трајна Шминка Пенкала За Веѓи Усни Тело Тетоважа Козметички Колекции Шминка Кертриџ Игла

OrangeElectric Дигитални Тетоважа Машини Трајна Шминка Пенкала За Веѓи Усни Тело Тетоважа Козметички Колекции Шминка

DEN 2832.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Колекции
Број На Модел На:
КОМПЛЕТ-XM
Име на производ:
Трајна Шминка Пенкало За Полнење
Употреба:
Веѓите Усни Тело Тетоважа
боја:
Портокал
Игла:
Кертриџ Игла XM
Игла големина:
1R,2R,3Р,5R,7R,5F,7F
Напон:
100-240V, 50-60Hz
Брзина:
1 до 15 Ниво
Производи во категоријата