.

.

Одлична цена
6mm Желе Смарагд AB Боја SS30 кристал Смола rhinestones flatback Помине Уметност Rhinestones,10,000 компјутери/торба

6mm Желе Смарагд AB Боја SS30 кристал Смола rhinestones flatback Помине Уметност Rhinestones,10,000 компјутери/торба

DEN 539.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
zhanwSP
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
Resin
Тежина:
0g
Број На Модел На:
Сите големина на располагање
Материјал:
Смола
боја:
Сите Бои на располагање
Обликот:
Круг
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
is_customized:
Yes
Производи во категоријата