.

.

Одлична цена
Бесплатна Испорака !!! 2 парчиња/многу LED MR11(GU4,GZ4) Светло 10pcs на 5060 SMD Широк Volt (AC/DC 12-24V) Бело Топло Бела 2W

Бесплатна Испорака !!! 2 парчиња/многу LED MR11(GU4,GZ4) Светло 10pcs на 5060 SMD Широк Volt (AC/DC 12-24V) Бело Топло

DEN 259.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS,CCC
LED Чип Модел:
SMD5050
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
Број на LED Чип:
10 Компјутери
База Тип:
MR11
LED Чип Бренд:
Epistar
Зрак Агол(°):
120°
Бренд Име:
XINGJUMING
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Обликот:
Други
Должина:
other
Напон:
12VDC,12VAV,24VDC,24VAC
Зрак Агол:
160
Карактеристики:
компактна големина и супер светло
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
98
Прозрачна Флукс:
100
Примена:
Комерцијални, Инженеринг, Затворен, Професионални, Едрење
Боја Temp(К):
5500
клучен збор :
mr11 10led светлина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производи во категоријата