.

.

Одлична цена
Топла Магија малку морон кука Вшмукување ѕид една поврзани кука 2 парчиња за секој пакет Бесплатен превозот

Топла Магија малку морон кука Вшмукување ѕид една поврзани кука 2 парчиња за секој пакет Бесплатен превозот

DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Две-парче
Број На Модел На:
A43-2-14
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Материјал:
ABS+ПВЦ
Тежина:
110g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
6 cm in diameter
Пакување:
боја кутија
is_customized:
Yes
Производи во категоријата