.

.

Одлична цена
Вистинска Кожа Полу-Прст Мажите Ракавици Половина Прст Овча Моден Тренд Комбинација Возење Кожни Ракавици 2018 НОВИ TB03

Вистинска Кожа Полу-Прст Мажите Ракавици Половина Прст Овча Моден Тренд Комбинација Возење Кожни Ракавици 2018 НОВИ

DEN 671.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Ракавици Големина:
L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
TB03
Бренд Име:
Арктикот СОНЦЕТО
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Точка име :
машки ракавици
Материјал:
овча кожа
Големина:
L/XL
боја:
Црна
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима
Стил:
полу-прст ракавици
Карактеристики 1:
Мажите Овча Ракавици
Карактеристики 2:
вистинска кожа мажите ракавици
Карактеристики 3:
Половина Прст Возење Ракавици
Карактеристики 4:
црни ракавици.
Производи во категоријата
DEN 32.64 -70 %

DEN 249.60 -70 %

DEN 37.20 -70 %

DEN 6480.00 -70 %