.

.

Одлична цена
1x Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Shield инкрустирани Жаба Сребрена Боја Лак string

1x Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Shield инкрустирани Жаба Сребрена Боја Лак string

DEN 1296.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
yinfente
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
4/4-251
Големина:
4/4
боја:
Браун
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
Лак Материјал:
Карбонски Влакна
Производи во категоријата