.

.

Одлична цена
душникот,trachea и стегање на дрвото модел

душникот,trachea и стегање на дрвото модел

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
Број На Модел На:
HR/A13006
Име На Модел:
душникот,trachea и стегање на дрвото модел
Материјал:
Напредни ПВЦ и Боја
G. W:
1.2 kg
Функција:
50 позиции
Сертификат:
ISO9001
се користи од страна на :
медицинско училиште и болнички наставата
Производи во категоријата
DEN 360.00