.

.

Одлична цена
Големо на Нова GKD 90mm 4Pin Ултра Тивок Вентилатор За Intel 775 1156 AMD 754,Мулти-Компатибилен ПРОЦЕСОР Ладилникот со мало пакет

Големо на Нова GKD 90mm 4Pin Ултра Тивок Вентилатор За Intel 775 1156 AMD 754,Мулти-Компатибилен ПРОЦЕСОР Ладилникот

DEN 323.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2000±10%ВРТЕЖИ во минута
Бучава:
18dBA
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.56 W
Бренд Име:
STW
Фан Големина:
92x92x25mm
Фан Живот:
30000 часа
Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
3PIN
Број На Модел На:
9025 4Pin
Производи во категоријата
DEN 1440.00 -90 %