.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот!! 100pcs Organza Восок Ѓердан Лента Папочната Врвка Синџир Избрани боја CC006

Бесплатен Превозот!! 100pcs Organza Восок Ѓердан Лента Папочната Врвка Синџир Избрани боја CC006

DEN 304.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип:
Кожа Хривнија Кабелот
Големина:
1mm
Боја:
мешани
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производи во категоријата
DEN 360.00