.

.

Одлична цена
Бесплатни shiping трговија на Големо/Двојно Коњ DH 9101 резервни делови Декоративни Бар 9101-16 за DH9101 80см RC Хеликоптер од потеклото фабрика

Бесплатни shiping трговија на Големо/Двојно Коњ DH 9101 резервни делови Декоративни Бар 9101-16 за DH9101 80см RC

DEN 141.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Бренд Име:
YUKALA
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
9101
За Возило Тип:
Хеликоптери
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
квалитет:
добро
Состојба:
Бренд Нови
Производи во категоријата
DEN 360.00

DEN 576.00