.

.

Одлична цена
Еден 4/4 Виолончело Лак Карбонски влакна Абонос жаба Цвет Шема

Еден 4/4 Виолончело Лак Карбонски влакна Абонос жаба Цвет Шема

DEN 1848.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
yinfente
Употреба:
Виолончело Употреба
Број На Модел На:
4/4-223
Големина:
4/4
боја:
Браун
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
Лак Материјал:
Карбонски Влакна
Производи во категоријата