.

.

Одлична цена
ДДС Сигнал Генератор Hantek HDG2102B 2Channels 100MHz 250MSa/s DMM функција Произволни Бранови Сигнал Генератор 64M Меморија и Грло

ДДС Сигнал Генератор Hantek HDG2102B 2Channels 100MHz 250MSa/s DMM функција Произволни Бранови Сигнал Генератор 64M

DEN 14183.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Приклучок Тип:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Број На Модел На:
HDG2102B
DIY Материјали:
Електрични
Големина На Дисплеј:
7 Инчи & Над
Бренд Име:
Hantek
Карактеристики 1:
ддс сигнал генератор
Карактеристики 2:
4-20ma сигнал генератор
Карактеристики 3:
2Channels 100MHz Сигнал Генератор
Карактеристики 4:
Hantek Сигнал Генератор
Производи во категоријата
DEN 6480.00 -100 %

DEN 32.64 -100 %

DEN 249.60 -100 %

DEN 39.60 -100 %