.

.

Одлична цена
DC 5-30V Црвено 3 Во 1 ПРЕДВОДЕНА DS3231SN Дигитален Часовник Температура Напон на Модул DIY Време/Термометар/Voltmeter

DC 5-30V Црвено 3 Во 1 ПРЕДВОДЕНА DS3231SN Дигитален Часовник Температура Напон на Модул DIY Време/Термометар/Voltmeter

DEN 82.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
diymore
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
модул
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип:
ds3231
Модел:
ds3231
MPN:
ds3231
UPC:
не се применува
Производи во категоријата
DEN 244.80 -90 %

DEN 37.20 -90 %

DEN 249.60 -90 %

DEN 6480.00 -90 %

DEN 32.64 -90 %

DEN 39.60 -90 %