.

.

Одлична цена
Нови Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Сребрена Боја Лак string

Нови Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Сребрена Боја Лак string

DEN 1608.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
4/4-248
Употреба:
Виолина Употреба
Големина:
4/4
боја:
Браун
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
Лак Материјал:
Карбонски Влакна
Производи во категоријата
DEN 1440.00 -90 %