.

.

Одлична цена
1500W Изменета синусен облик Инверторот,DC 12V/24V/48V Да AC110V/220V,надвор Мрежа моќ Инвертер со полнач и ПРОЗОРЦИ,Соларни инвертер

1500W Изменета синусен облик Инверторот,DC 12V/24V/48V Да AC110V/220V,надвор Мрежа моќ Инвертер со полнач и ПРОЗОРЦИ,Соларни

DEN 2736.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Влезен Напон:
12V, 24V, 48V
Излезниот Напон:
110V, 220V
Тип Socket:
Универзална, САД, Јапонија, В К, Франција, Германија, Европа
Бренд Име:
makerele
Тип:
DC/AC Инвертори
Број На Модел На:
MU1500W
Излезна Моќност:
500 - 1000W
Излез Тип На:
Еден
Големина:
275*168*117
Тежина:
4.6kg
Фрекфенција:
50/60HZ±0.5
Излезна Струја:
4.2 A
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
DC12V/24V/48V
Излезниот Напон:
AC110/220v
Излезна Моќност:
1500W
Врв моќ:
3000W(1s)
USB Излезен Напон:
5v 500ma
Излез Бран Форма:
Изменета Синусен Облик
Waveform Изобличување:
Ладење:
Фан
Висок Батерија Исклучување:
30+-0.5 V
Производи во категоријата
DEN 360.00 -82 %

DEN 1440.00 -82 %