.

.

Одлична цена
BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Land Rover Discovery 3 (2005-2009) 405mm,Шофершајбната Авто Додатоци

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Land Rover Discovery 3 (2005-2009)

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
Single rear wiper
Land Rover Модел:
Discovery
Откритие На Годината:
2007,2009,2006,2008,2005
Бренд Име:
BROSHOO
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
BR-LHH-02
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Land Rover Модел:
За Откривање 3
Производи во категоријата
DEN 244.80 -72 %

DEN 32.64 -72 %

DEN 39.60 -72 %