.

.

Одлична цена
Трепките 3D Mink Трепките рачно изработени Вистински Mink Трепките Полна Лента Лажни Око Трепките Убавина Bandless Лажни Трепки

Трепките 3D Mink Трепките рачно изработени Вистински Mink Трепките Полна Лента Лажни Око Трепките Убавина Bandless

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
F206
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
1 пар
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Големина:
1 box
Производи во категоријата
DEN 6480.00 -38 %

DEN 39.60 -38 %

DEN 249.60 -38 %