.

.

Одлична цена
Ламбда Кислород Сензор О2 одговара за HOLDEN JACKAROO / МОНТЕРЕЈ (УБС) 3.2 јас 4x4 (UBS25) 1992 - 1998 ,0258003277

Ламбда Кислород Сензор О2 одговара за HOLDEN JACKAROO / МОНТЕРЕЈ (УБС) 3.2 јас 4x4 (UBS25) 1992 - 1998 ,0258003277

DEN 696.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
TAHIKO
Тип:
Вид Греење
Тип На Сензор:
Холцер
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производство Број:
EMN-0038563
Жица Не:
3
Вкупна Должина [mm]:
340
Се препорачува замена на интервалот [km]:
160000
Производи во категоријата
DEN 360.00 -88 %

DEN 576.00 -88 %

DEN 1440.00 -88 %